Serwis Mazda Opole

Niezależny serwis informacyjny

Jakie wózki sprzątające do hali sportowej?

Duże budynki – takie jak hotele, obiekty użyteczności publicznej czy hale sportowe, wymagają dokładnego i codziennego sprzątania ze względu na ogrom przemieszczających się ludzi.

Jak wiadomo, sprzątanie to bardzo ciężka praca, wykonywana przeważnie osobiście przez osobą sprzątającą.
To, czy sprzątanie stanie się nieco łatwiejsze i lżejsze, w dużej mierze zależy od możliwości przemieszczania akcesoriów do sprzątania – czyli używania specjalistycznego wózka sprzątającego.
Wózki sprzątające to duża wygoda przy transportowaniu ciężkich wiader wypełnionych wodą, a także całego sprzętu niezbędnego przy czyszczeniu różnych powierzchni. Dbałość o nienaganną czystość to priorytet dla każdej firmy sprzątającej, dlatego z tego powodu jej pracownicy powinni być zaopatrzeni w odpowiedniego rodzaju wózki i maszyny sprzątające.

Rodzaje wózków sprzątających

Firmy produkujące wózki do sprzątania w ofercie mają szeroki wybór modeli – mogą to być proste wózki platformowe na których ustawia się odpowiedni sprzęt, wózki z szafkami, z licznymi półkami na potrzebne środki czystości i inne drobne akcesoria, z miejscami na wiaderka i mopy, z wydzielonymi miejscami na worki ze śmieciami czy brudną bielizna pościelową i wiele innych udogodnień.
Wózki zaopatrzone są w bardzo jezdne koła i stabilny układ sterowniczy – te elementy sprawiają, że nawet ciężki wózek można toczyć bez wysiłku.

Wyposażenie wózków

Do każdej przestrzeni potrzebny jest inny wózek – wózki do sprzątania hoteli muszą mieć miejsce na czystą i brudną pościel, wózki przeznaczone do sprzątania wykładzin powinny na pokładzie pomieścić maszynę do czyszczenia dywanów, a wózki używane do sprzątania hal sportowych, czyli bardzo dużych powierzchni z drewnianą podłogą – powinny mieć przynajmniej dwa stanowiska na duże wiadra, półkę na zapas mopów i odpowiednie środki czystości. W skład akcesoriów dodatkowo wchodzi prasa do wyciskania mopa oraz worki na śmieci.

Wózki oraz ich wyposażenie wykonane są z materiałów wysokiej jakości, ze szczególną dbałością o funkcjonalność i cechy użytkowe.