Serwis Mazda Opole

Niezależny serwis informacyjny

Pozytywna energia w Twoim domu

Energia domów i mieszkań

Każdy z nas chce być zdrowy i pełen życiowej energii. Dlatego staramy się dbać o siebie, stosując rozmaite diety czy też uprawiając którąś z dyscyplin sportowych. Zapominamy przy tym o czymś równie ważnym. Chodzi o miejsce, w którym żyjemy, pracujemy, czyli po prostu spędzamy dużo czasu.

Nie tylko człowieka przepełnia energia, zarówno pozytywna jak i w niektórych przypadkach negatywna. Ale również miejsca czy przedmioty – zatem elementy z naszego otoczenia – ją w sobie zawierają.

Energia domów i mieszkań

Zdarza się, że brak Ci sił do działań. Czujesz, jakby jakaś złowroga siła wysysała z Ciebie dzień po dniu energię, która potrzebna Ci jest to życia. Zastanawiasz się, jaki mógłby być tego powód – długo myślisz – lecz nic Ci nie przychodzi do głowy. Źródło tego nienajlepszego samopoczucia może tkwić dość blisko, bo w obrębie Twoich czterech ścian.

Jak temu przeciwdziałać?

Czasem wystarczy wprowadzić kilka zmian, aby wkrótce zaobserwować korzystną odmianę. Innym razem wymaga to większego wysiłku. W niektórych przypadkach sam możesz zaradzić problemowi, w innych sytuacjach, kiedy trudno samemu to wyjaśnić, warto zwrócić się ze sprawą do ekspertów, dla których energia domów i mieszkań nie kryje żadnych tajemnic.

Przedmioty wypełnione dobrą energią

Rozejrzyj się na początek po pokoju. Czy wszystkie przedmioty, jakie dostrzegasz wiążesz z przyjemnymi wspomnieniami. Pewne rzeczy być może podarował Ci ktoś bliski – te rzeczy więc poprawiają energetykę Twojego domu czy mieszkania.

Negatywna energia w rzeczach

Z innymi jednak mogą wiązać się niekoniecznie dobre, serdeczne myśli. Takich obiektów powinieneś się pozbyć. One przyciągają negatywną energię – to ona być może Cię drażni i źle na Ciebie wpływa, podcinając Ci skrzydła.

Niepotrzebne bibeloty

Istnieją także przedmioty nam obojętne, jeśli jest ich zbyt wiele, to niepotrzebnie zajmują przestrzeń. Nieraz warto postawić na harmonijny i przestronny wystrój pomieszczenia.

 

Nasz pokój obrazuje bowiem stan naszego ducha. Jeśli jest w nim wiele niepotrzebnych przedmiotów – to znaczy, że w naszej głowie kłębią się myśli, które niewiele  dobrego wnoszą do naszych działań.